VarioGard ® 2300 IR Sabit gaz algılama cihazı - Draeger

Birçok çalışma alanında, hızlı ve güvenilir gaz algılama bir zorunluluktur. Bu nedenle Dräger VarioGard ® sabit gaz dedektörü serisini sunuyoruz. Dräger VarioGard ® 2300 IR, olası metan veya LPG gaz sızıntılarını izler.

Read more
Out-of-Stock
Reference:
Brand:
Description

Draeger-VarioGard-2300-100-D-1026-2014.jpg?imwidth=1920

Yanıcı Gaz Dedektörü

Sensör: IR Sensörü, metan veya LPG

Kurulum: Patlamaya dayanıklı

Arayüz: 4-20 mA

IP sınıfı: IP65

Özel: -

güvenilecek biri

​Dräger VarioGard 2300, yanlış alarm olasılığını büyük ölçüde azaltan ve böylece yalnızca gerçek tehlike belirgin olduğunda ses çıkarmasını sağlayan son derece hassas kızılötesi optik sensörlerle donatılmıştır. IR sensörleri de son derece sağlamdır ve nadiren yeniden kalibre edilmeleri gerekir. Diğer bir artısı ise havadaki sensöre zarar verebilecek dış etkenlere karşı dayanıklı olmalarıdır.

Basit kurulum ve kullanım

VarioGard 2300, herhangi bir özel bilgi veya eğitim gerektirmeden kolayca kurulabilir ve çalıştırılabilir. Tüm cihazlar teslimattan önce kurulur ve herhangi bir ek yapılandırma gerektirmez. Bakım da aynı derecede sorunsuzdur ve minimum ekipman gerektirir.

Gaz kütüphanesi ve değişken ölçüm aralıkları

​Metan veya sıvı gaz (LPG) kütüphane işlevi sayesinde, Dräger VarioGard 2300 farklı uygulamalar için kullanılabilir. Tüm seçenekler, beraberindeki VarioGard PC yazılımı ile kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Standartlaştırılmış çıkış sinyali

​Dräger VarioGard serisi, standartlaştırılmış 4-20 mA sinyali sayesinde çok sayıda başka bileşenle birleştirilebilir ve diğer sistemlere ve işlemlere kolayca entegre edilebilir.

Read more
Product Details

Data sheet

Sensor Technology
Infrared ( IR )
Output
4-20 mA
IP Class
65
Reviews
No comments

Leave a review

  • Quality:
Describe this product using simple and short words.
Related products
Close
Click for more products.
No produts were found.

Homepage

WhatsApp

Menu