HPS 3500 Baret - Draeger

Dräger HPS ® 3500 – arama ve kurtarma, orman ve orman yangınlarıyla mücadele, trafik kazaları, yüksekten kurtarma, sudan kurtarma ve her türlü teknik yardım sırasında kurtarma ekiplerinin çeşitli gereksinimleri için çok işlevli ve evrensel bir kask.

Read more
Out-of-Stock
Reference:
Brand:
Description

draeger-hps-3500-helmets-16-6-D-27120-2015.jpg

sağlamlık

Teknolojik olarak yüksek kaliteli malzemeler, çok düşük ağırlıkla yüksek mekanik dayanıklılık sayesinde optimum koruma sağlar. Yüksek kaliteli termoplastikten boyalı veya toplu boyalı/boyasız versiyondaki son derece sağlam kask kabuğu, yüksek düzeyde kapsamlı kafa koruması sunar. Modern tasarımı ve yapısı ile kask, orman ve büyük ölçekli yangınla mücadele (EN 16471:2014), teknik yardım (EN 16473:2014), yüksekten kurtarma (EN 12492:2012) ve sudan kurtarma (EN 1385) için idealdir. :2012).

Optimize edilmiş taşıma konforu

Tüm baş bölgesinin dolgusu dahil olmak üzere 4 noktalı kemere sahip konforlu iç donanım sayesinde mükemmel taşıma konforu elde edilir. Çene kayışı, hızlı açılan bir toka ve elastik çene kapağı ile sabitlenir ve cırt cırtlı tokalar kullanılarak kolayca ayarlanabilir. Eldivenlerle de kolayca erişilebilen ve çalıştırılabilen ayar çarkı, kaskı çıkarmaya gerek kalmadan bireysel kafa boyutlarının ayarlanmasını sağlar.

Rahat iklim

Dräger HPS 3500, kaskın içinde optimum iklimi sağlayan bir havalandırma sistemine sahiptir. Su, kıvılcım ve metal talaşların girmesini önlemek için gerekirse kapatılabilir. İç kask bileşenleri, anti-alerjik, ter tutmayan ve nefes alabilen cilt dostu malzemelerden yapılmıştır.

Koruyucu gözlükler

Dräger HPS 3500 setiyle birlikte verilen, ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış, vücuda tam oturan koruyucu gözlükler, EN 166 ve EN 14458'e göre onaylanmıştır. Gözlüğün çerçevesi poliüretandan yapılmıştır ve ergonomik tasarımı mükemmel kullanım rahatlığıyla birleştirir. Koruyucu gözlükler pasif arka havalandırma özelliğine sahiptir ve modern, polikarbonat çizilmez çift cam (Pinlock ® -sistemi ) tarafından buğulanma ve çizilmeye karşı en iyi şekilde korunur. Koruyucu gözlükler, bir silikon kayış kullanılarak (HPS 3500 setinde standart olarak bulunur) veya isteğe bağlı olarak ayarlanabilir elastik kayış veya QuickConnect montajı ile ayrı koruyucu gözlükler kullanılarak kaska uyarlanabilir.

Kapsamlı aksesuar yelpazesi

Çok sayıda isteğe bağlı aksesuarla Dräger HPS 3500, çeşitli uygulamalar için bir kask haline gelir. Vizörlerin ve kulak koruma sistemlerinin kaska güvenli bir şekilde uyarlanması, çok işlevli bir adaptör ile mümkün kılınmıştır. Çok çeşitli yerleştirme seçenekleri için özel gözlükler, PC ve tel örgü vizörleri ve elektrikli ekipman üzerinde çalışmak için vizörler mevcuttur. Diğer aksesuar bileşenleri arasında kask lambaları, kulaklıklar, ateşe dayanıklı Nomex® malzemeden boyun koruması ve çeşitli yansıtıcı şeritler bulunur.

Pinlock®, Pinlock'un tescilli ticari markasıdır.

Nomex®, DuPont'un tescilli ticari markasıdır.

Read more
Product Details
Reviews
No comments

Leave a review

  • Quality:
Describe this product using simple and short words.
Related products
Close
Click for more products.
No produts were found.

Homepage

WhatsApp

Menu