X-plore ® 8000 Baret - Drager

​Dräger X-plore ®  8000 baretler, maksimum konforla birlikte etkili mekanik kafa koruması sağlar. Ortam havasına bağımlı olmanıza veya bağımsız çalışmanıza bakılmaksızın, kasklar, Dräger X-plore ®  8000 motorlu hava temizleyici solunum sistemlerimizin ve Dräger X-plore ®  9300 basınçlı hava hattı cihazımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Read more
Out-of-Stock
Reference:
Brand:
Description

draeger-x-plore-8000-helmets-helmets-16-6-D-36259-2021.jpg

Dräger X-plore 8000 sistemi: Tam uyumluluk için tasarlandı

​Koşullar ne kadar zorlu olursa olsun, Dräger'in X-plore 8000 sistemi, uzun süreler boyunca bile solunum direncini artırmadan maksimum solunum koruması sağlar. Sistem konfigürasyonuna bağlı olarak baş, gözler dahil yüz ve işitme için de koruma sağlayabilir.

Sistem, ortam havasına bağlı uygulamalar için bir X-plore 8500 veya 8700 motorlu hava temizleyici respiratörden veya bağımsız bir hava kaynağı ile çalışmak için X-plore 9300 basınçlı hava hattı sisteminden oluşur. Her ikisi de X-plore 8000 kask, yüz siperi, vizör, başlık veya X-plore maskesi gibi bir başlık ile birleştirilmiştir (X-plore 9300: sadece gevşek oturan başlıklar için). Bileşenler, farklı kullanım durumları için kolayca birleştirilebilir.

Hangi ürün kombinasyonunu seçerseniz seçin, maksimum performans için ekipmanınıza her zaman güvenebilirsiniz.

Dräger X-plore 8000 kaskları: İşinde zorlu

Modern tasarımlı sağlam ve çok yönlü: X-plore 8000 kaskları, günlük endüstriyel operasyonların zorlu ortamında kullanım için yapılmıştır. Hepsi başınızı, yüzünüzü ve gözlerinizi mekanik darbelere karşı korur ve bazı modeller kimyasallara karşı da koruma sağlar. Yüz contaları farklı uzunluklarda ve malzemelerde mevcuttur ve size her iş için özel olarak hazırlanmış bir kask sunar.

Dräger, yüksek düzeyde kirlenmiş ortamlarda çalışırken veya yüksek kimyasal direnç gerektiğinde, bir kaskı veya koruyucu başlığı ek bir başlık ile birleştirmenin yenilikçi yaklaşımını sunar. Başlık, kirlenmeye karşı koruma sağlar. Bu, zaman ve para tasarrufu sağlar, çünkü kirlenmiş davlumbazlar kolayca değiştirilebilir.

kolay ve rahat

​Kask ve solunum ünitesi bir hortumla kolayca ve sezgisel olarak bağlanır. Kask kişiye özel olarak ayarlanabilir: İlk olarak, kafa kayışını boyut ve yükseklik açısından mükemmel uyum için ayarlayabilirsiniz; ikincisi, alnın yakınındaki solunan hava çıkışının yönü, alnı daha da rahat hale getirmek için ayarlanabilir. Ayrıca alın ve baş kısmındaki dolgu maksimum rahatlık sağlar.

İş sırasında optimum görüş için kask, buğu önleyici ve çizilmez kaplama içeren panoramik bir vizör ile donatılmıştır. Tüm kask versiyonları ayrıca işitme koruması ile birleştirilebilir.

Sürümlere genel bakış

​Dräger X-plore 8000 vizörlü kask Vizörlü

kask beş farklı yüz contası ile birleştirilebilir. Zytec ®  ve Tychem ®  malzemeleri arasında kısa (yalnızca Zytec ®  ), orta veya uzun tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz, bu da özel solunum koruma sınıfları sağlar (teknik verilere bakın).

Dräger X-plore 8000 kask/çarpma başlığı ve başlık kombinasyonu

Bu kombinasyon, kafa koruması üzerine ek bir başlık takılması anlamına gelir. Kaputu bir kask veya bir koruyucu başlık ile (her ikisi de vizörsüz) birleştirebilirsiniz. Bu, yüksek değerli kafa korumasının kirlenmesini önler. Başlık için kullanılan Tychem ® malzemesi sayesinde, bu kombinasyon ayrıca  bantlı dikişli Tychem ® 4000 kullanıldığında  daha da yüksek olan yüksek düzeyde kimyasal direnç sağlar .

Read more
Product Details
Reviews
No comments

Leave a review

  • Quality:
Describe this product using simple and short words.
Related products
Close
Click for more products.
No produts were found.

Homepage

WhatsApp

Menu