Su ve Atıksu Endüstrisi

Hayatımızdan çıkaramadığımız suyun geri kazanımı oldukça önemli bir konu haline gelmiştir. Atık su arıtma , prosesin sonucunda oluşan sudaki kirleticileri uzaklaştırmak ve suyun yeniden kullanılabilir hale dönüştürülmesi işlemidir . Döngüye yeniden kazandırılan su, çeşitli amaçlar için yeniden kullanılır.

SU VE ATIKSU ENDÜSTRİSİNDE KULLANILABİLECEK ÜRÜNLER

SU VE ATIKSU ENDÜSTRİSİ İÇİN AKIŞ ÖLÇER

Su ve Atıksu Endüstrisinde kullanılacak olan debimetreler, hatasız bir arıtma döngüsünden suyun geri kazanım sürecine kadar oldukça önemlidir. Ürün çözümlerimiz ile doğru ve hassas bir ölçüm ile atık su faturalarınızı önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Su ve Atıksu proseslerinde kullanılabilecek akış ölçerler :

OPTIFLUX 5300 Elektromanyetik Akış Ölçer – KROHNE

OPTIFLUX 5300, yüksek katı içerikli (%70'e kadar) bile çok agresif ve aşındırıcı sıvılar için yüksek teknoloji ürünü seramik ölçüm tüpüne sahip bir elektromanyetik akış ölçerdir (EMF). Üst düzey EMF, özellikle kimyasal işleme endüstrisindeki ve mineraller ve madencilik sektöründeki proses uygulamaları için uygundur. OPTIFLUX 5300, FDA ve EC1935/2004 uyumlu sensör malzemesi sayesinde hijyenik uygulamalar için de kullanılabilir. Ölçülen değerin (±1 mm/s) sadece ±%0,15'lik bir ölçüm belirsizliği ile piyasada bulunan en doğru elektromanyetik akış ölçerlerden biridir. Bu nedenle önde gelen metroloji enstitüleri, ana ölçüm cihazları olarak OPTIFLUX 5300'ü kullanır.

Optisonic 6300W Küçük Boru Çapları İçin Kelepçeli Ultrasonik Flowmetre – Krohne

181,655.17 (KDV Dahil)
OPTISONIC 6300W DN15-100 Krohne Kelepçeli ultrasonik flowmetre, ölçümün gerektiği ancak hatta müdahalenin mümkün olmadığı uygulamalarda sıkça kullanılmaktadır.

WATERFLUX 3050 Elektromanyetik Akış Ölçer – KROHNE

WATERFLUX 3050, temel su uygulamaları için bir elektromanyetik akış ölçerdir (EMF). Son derece yüksek doğruluk, kapsamlı teşhis veya çok çeşitli dijital iletişim seçeneklerinin öncelikli olmadığı uygulamalarda uygun maliyetli akış ölçümü sunar. Dikdörtgen ve azaltılmış kesitli ölçüm tüpü, düşük akış hızlarında bile stabil bir ölçüm sağlar. Optimize edilmiş akış profili sayesinde sayaç, kurulum ortamından kaynaklanan parazitlerden pratik olarak bağımsızdır. Düz giriş veya çıkış yolları olmadan hemen hemen her yere kurulabilir – boru dirseklerinin, sürgülü vanaların veya borunun küçültülmesinin arkasına.

WATERFLUX 3100 Elektromanyetik Akış Ölçer – Krohne

WATERFLUX 3100, ham, içme suyu veya çekme suyu ile tüm standart uygulamalar için bir elektromanyetik akış ölçerdir (EMF). Yeterli ancak çok yüksek doğrulukta olmayan güvenilir akış ölçümünün gerekli olduğu tüm genel akış uygulamaları için ideal çözümdür. Dikdörtgen ve azaltılmış kesiti ile EMF, düşük akış hızlarında bile kararlı bir ölçüm sağlar. Bu şekilde, WATERFLUX 3100, içme suyu dağıtım şebekelerinde mekanik akış ölçerlerden (örn. türbin metreler) çok daha büyük bir devirme oranı (1000:1) sunar.

WATERFLUX 3300 Elektromanyetik Akış Ölçer – Krohne

WATERFLUX 3300, zorlu su uygulamaları ve gözetim transfer işlemleri (MID MI-001, OIML R49; MI-004) için bir elektromanyetik akış ölçerdir (EMF). Üst düzey ölçüm cihazı, özellikle yüksek doğruluk ve kapsamlı teşhis gerektiren uygulamalar için uygundur. Dikdörtgen ve azaltılmış kesiti ile EMF, düşük akış hızlarında bile kararlı bir ölçüm sağlar. Bu şekilde, WATERFLUX 3300, içme suyu dağıtım şebekelerinde mekanik akış ölçerlerden (örneğin türbin sayaçları) çok daha büyük bir devirme oranı (1000:1) sunar.

SU VE ATIKSU ENDÜSTRİSİ İÇİN RADAR

Ürün çözümlerimiz ile doğru ve hassas bir ölçüm ile proseslerinize doğruluk katabilirsiniz. Su ve Atıksu proseslerinde kullanılabilecek radar :

Optiwave 1400 C G1 A Radar (Fmcw) Seviye Ölçer – Krohne

64,579.81 (KDV Dahil)
Optiwave 1400 C G1 A Radar (Fmcw) Su / Atıksu ve sıvılar için Seviye Ölçer - Krohne , su ve atık su uygulamalarındaki sıvılar için 2 telli 24 GHz radar (FMCW) seviye vericisidir. Depolama uygulamalarında yağmur suyu, atık su, çamur veya diğer sıvıların yanı sıra kaynaklardan, nehirlerden, göllerden veya denizlerden sürekli, temassız su seviyesi ölçümü için de eşit derecede uygundur. Cihaz sağlam bir paslanmaz çelik gövdeye sahiptir ve su basmasına eğilimli açık hava tesislerinde kullanım için derecelendirilmiş IP68 / NEMA 4X / 6'ya sahiptir. Referans kodu : K-OW1400CG1

SU VE ATIKSU UYGULAMALARINIZ İÇİN ÇÖZÜM MÜ ARIYORSUNUZ ?

Bizimle iletişime geçin, online su ve atıksu izleme, işletmenizin sürekli izleme (sim) sistemine entegrasyonu, ürün seçimi, yazılım hizmeti konularında sizlere yardımcı olalım.

SU VE ATIKSU ENDÜSTRİSİ İÇİN pH SENSÖRÜ

Ürün çözümlerimiz ile doğru ve hassas bir ölçüm ile proseslerinize doğruluk katabilirsiniz. Su ve Atıksu proseslerinde kullanılabilecek pH sensörleri :

Optisens Ph 8100 Analog pH-cam sensör – KROHNE

Optisens Ph 8100 Analog pH - Cam sensör , Atıksu endüstrisi, Suyun kalite kontrolü, Yağlı ve yağlı ölçüm ortamları gibi tipik uygulamalarda kullanılır.

SU VE ATIKSU ENDÜSTRİSİ İÇİN İLETKENLİK SENSÖRÜ

Ürün çözümlerimiz ile doğru ve hassas bir ölçüm ile proseslerinize doğruluk katabilirsiniz. Su ve Atıksu proseslerinde kullanılabilecek iletkenlik sensörleri:

SMARTPAT COND 1200 Su iletkenlik sensörü – Krohne

Su ve atık su uygulamaları için iletken iletkenlik sensörü SMARTPAT COND 1200, içme suyu ve endüstriyel veya kentsel atık su uygulamalarında iletkenlik ölçümü için 2 telli döngüden güç alan bir sensördür. Sağlam sensör, paslanmaz çelik elektrotlar, entegre bir sıcaklık sensörü (Pt1000) ve standart bir VP2 konektörü ile donatılmıştır. Standart proses bağlantısı, boru hatlarına ve tanklara doğrudan kuruluma izin verir.

SU VE ATIKSU ENDÜSTRİSİ İÇİN BASINÇ TRANSMİTTERLERİ

Ürün çözümlerimiz ile doğru ve hassas bir ölçüm ile proseslerinize doğruluk katabilirsiniz. Su ve Atıksu proseslerinde kullanılabilecek basınç vericileri :

Optibar PM 3050 – Krohne

Genel basınç ve seviye uygulamaları için basınç transmiteri
  • Gömme veya gömme metalik diyafram ve isteğe bağlı ekran modülü ile kompakt tasarım
  • 0.1… 100 bar / 1.45… 1450 psi
  • Konu: G1/2, 1/2 NPT (erkek, kadın)
  • 2 telli 4…20mA/HART ®

SU VE ATIKSU UYGULAMALARI İÇİN DALGIÇ SEVİYE PROBLARI

Optisens Ph 8100 Analog pH-cam sensör – KROHNE

Optisens Ph 8100 Analog pH - Cam sensör , Atıksu endüstrisi, Suyun kalite kontrolü, Yağlı ve yağlı ölçüm ortamları gibi tipik uygulamalarda kullanılır.

SU VE ATIKSU UYGULAMALARI İÇİN DEZENFEKTAN ÖLÇÜM SİSTEMİ

OPTISYS CL 1100 – Krohne

OPTISYS CL 1100 Krohne , Su ve atık su için potansiyostatik amperometrik dezenfektan ölçüm sistemi .

İÇME SUYU UYGULAMALARI İÇİN BULANIKLIK ÖLÇÜM SİSTEMİ

Optisys TUR 1060 Bulanıklık ölçüm sistemi – Krohne

İçme suyu uygulamaları için optik bulanıklık ölçüm sistemi
  • 4 kablolu, 4…20 mA, 2 alarm rölesi veya RS485 üzerinden Modbus; yerleşik veri kaydedici
  • Çevrimiçi baypas kurulumu için
  • 0… 100/1000 NTU / FNU; maks. + 50°C / +122°F; 7 bar / 101 psi
  • 90° saçılan kızılötesi ışık (ISO 7027) veya beyaz ışık (US EPA 180.1)