Gaz Kütüphanesi

Arsin Gazı (ASH3) Nedir ? | Arsin Gaz Algılama Cihazı

CAS Numarası : 7784-42-1
Moleküler Ağırlık : 77.94
Kimyasal Güvenlik Uyarıları :
TWA (8H) STEAL (15 DK) LEL UEL
0,05 PPM 5,1 % 78 %

ARSİN (ASH3) NEDİR ?

Arsin, hoş olmayan bir sarımsak kokusuna benzeyen olan renksiz bir gaz olarak görünür. yanıcı. Havadan ağırdır. Solunması halinde son derece zehirlidir; askeri zehirli gaz olarak kullanılmıştır. Onaylanmış insan kanserojen. Ateşe veya ısıya uzun süre maruz kalındığında kaplar şiddetli bir şekilde kırılabilir ve roket fırlatabilecek bir güçte enerji meydana çıkarabilir.

ARSİN (ASH3) GAZ ALGILAMA CİHAZI

Arsin (ASH3) gaz dedektörü, genellikle ortam havasındaki yüksek Arsin algılamak için tasarlanmış cihazlardır. Arsin dedektörleri ayrıca kapalı alanlarda ASH3 gazını uzaktan ölçmek için numune alma ve ortamdaki ASH3 seviyesini izlemek için uygun ekipmanla kullanılabilir. Genel olarak, Arsin (ASH3) gaz algılama cihazı, çevrenizdeki gaz konsantrasyonlarını izlemenin etkili bir yoludur. Arsin (ASH3) Gazını Algılayabilen Sabit veya Taşınabilir Gaz Algılama Cihazları aşağıda yer almaktadır.

ARSİN (ASH3) KORUYUCU ELBİSE

Arsin (ASH3) koruyucu elbiseler aşırı koşullar altında kullanım için özel olarak üretilmiştir. Genellikle ortam havasındaki yüksek arsin'den korunmak için tasarlanmış koruyucu elbiselerdir.

ARSİN (ASH3) FİLTRELERİ

Arsin (ASH3) filtreleri, genellikle ortam havasındaki yüksek Arsin korunmak için tasarlanmış filtrelerdir. Yarım ve / veya tam yüz maskeleri için tasarlanmış Arsin (ASH3) kaçış filtreleri aşağıda yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir