Gaz Kütüphanesi

Klordioksit (ClO2) Nedir ? | Klordioksit Gaz Algılama Cihazı

CAS Numarası : 10049-04-4
Moleküler Ağırlık : 67,45
Kimyasal Güvenlik Uyarıları :
TWA (8H) STEAL (15 DK) LEL UEL
0.1 PPM 0.3 PPM

KLORDİOKSİT (ClO2) NEDİR ?

Klor dioksit , donmuş, hafif bir klor kokusu olan bir buz bloğu olarak görünen turuncu renkli bir katıdır . Hidratın erime noktası yaklaşık 30°F'dir. Çözülmesi ve daha fazla ısınması durumunda, klor dioksit gazı açığa çıkar. Gaz solunduğunda zehirlidir. Gaz ve sıvı, organik maddeler tarafından şiddetle ayrışır. Gaz, suyun kaynama noktasının altındaki sıcaklıklarda patlayarak ayrışır . Odun hamuru, katı ve sıvı yağların ağartılmasında kullanılır; un işlemede ve su için saflaştırma.

KLORDİOKSİT (ClO2) GAZ ALGILAMA CİHAZI

Klordioksit (ClO2) gaz dedektörü, genellikle ortam havasındaki yüksek Klordioksit algılamak için tasarlanmış cihazlardır. Klordioksit dedektörleri ayrıca kapalı alanlarda ClO2 gazını uzaktan ölçmek için numune alma ve ortamdaki ClO2 seviyesini izlemek için uygun ekipmanla kullanılabilir. Genel olarak, Klordioksit (ClO2) gaz algılama cihazı, çevrenizdeki gaz konsantrasyonlarını izlemenin etkili bir yoludur.

Klordioksit (ClO2) Gazını Algılayabilen Sabit veya Taşınabilir Gaz Algılama Cihazları aşağıda yer almaktadır.

KLORDİOKSİT (ClO2) KORUYUCU ELBİSE

Klordioksit (ClO2) koruyucu elbiseler aşırı koşullar altında kullanım için özel olarak üretilmiştir. Genellikle ortam havasındaki yüksek Klordioksit'den korunmak için tasarlanmış koruyucu elbiselerdir.

KLORDİOKSİT (ClO2) FİLTRELERİ

Klordioksit (ClO2) filtreleri, genellikle ortam havasındaki yüksek Klordioksit korunmak için tasarlanmış filtrelerdir. Yarım ve / veya tam yüz maskeleri için tasarlanmış Klordioksit (ClO2) kaçış filtreleri aşağıda yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir