Gaz Kütüphanesi

Propan (C3H8) Nedir ? | Propan Gaz Algılama Cihazı

CAS Numarası : 74-98-6
Moleküler Ağırlık :
44.10
Kimyasal Güvenlik Uyarıları :

PROPAN (C3H8) NEDİR ?

Propan - bazen sıvılaştırılmış petrol gazı veya LPG olarak bilinir - normalde sıkıştırılmış ve sıvı olarak depolanmış bir gazdır. Toksik değildir, renksizdir ve neredeyse kokusuzdur; tespit edilebilmesi için tanımlayıcı bir koku eklenir. Propan yaygın olarak alan ve su ısıtma, yemek pişirme ve forkliftler, çiftlik sulama motorları, filo araçları ve otobüsler gibi motor uygulamaları için yakıt olarak kullanılır; ancak, yeni teknolojik gelişmeler nedeniyle uygulamaları hızla büyümektedir.

PROPAN (C3H8) GAZ ALGILAMA CİHAZI

Propan (C3H8) gaz dedektörü, genellikle ortam havasındaki yüksek propan algılamak için tasarlanmış cihazlardır. Propan gaz algılama cihazları ayrıca kapalı alanlarda C3H8 gazını uzaktan ölçmek için numune alma ve ortamdaki C3H8 seviyesini izlemek için uygun ekipmanla kullanılabilir. Genel olarak, Propan (C3H8) gaz algılama cihazı, çevrenizdeki gaz konsantrasyonlarını izlemenin etkili bir yoludur.

Propan (C3H8) Gazını Algılayabilen Sabit veya Taşınabilir Gaz Algılama Cihazları aşağıda yer almaktadır.

PROPAN (C3H8) KORUYUCU ELBİSE

Propan (C3H8) koruyucu elbiseler aşırı koşullar altında kullanım için özel olarak üretilmiştir. Genellikle ortam havasındaki yüksek propan'dan korunmak için tasarlanmış koruyucu elbiselerdir.

PROPAN (C3H8) FİLTRELERİ

Propan (C3H8) filtreleri, genellikle ortam havasındaki yüksek propan'dan korunmak için tasarlanmış filtrelerdir. Yarım ve / veya tam yüz maskeleri için tasarlanmış Propan (C3H8) kaçış filtreleri aşağıda yer almaktadır.

PROPAN (C3H8) MASKELERİ

Propan (C3H8) maskeler, genellikle ortam havasındaki yüksek Propan'dan korunmak için tasarlanmış maskelerdir. Yarım ve / veya tam yüz maskeleri aşağıda yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir